توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
نویسندگان

این شرکت با قراردادهای بزرگی که با بزرگان موسیقی مانند The Rolling Stones بست توانست در اوایل دهه 80 جزو 6 شرکت بزرگ در حوزه پخش موسیقی شود.
برنسون، این بازاریاب نخبه و موفق به خاطر دیوانگی‌هایش شناخته شده است. مانند سفر در بالن‌های خاص، سفر به فضا و یا آزمایش ماشین‌های پرنده. برنسون شرکت هوایی ویرجین آتلانتیک را در سال 1984، شرکت موبایل ویرجین را در سال 1999 و ویرجین گالاتیک که شرکتی برای سفرهای توریستی فضایی است را در سال 2004 بنیان گذاری کرده است.

موفقیت‌های برنسون در تجارت به قدری زیاد بوده اند که برای او مدال‌ها و افتخارات بسیاری را به همراه داشته است. مانند دکترای افتخاری تکنولوژی از دانشگاه Loughborough در سال 1993 و کسب مقام Sir از ملکه انگلستان در سال 1999. او همچنین برنامه تلویزیونی مخصوص به خود یعنی The Rebel Billionaire را دارد.